Potrzebuje inspiracji na elegancką balustradę ze stali nierdzewnej do domu

Rozmowy na każdy temat.
adambyczek

Potrzebuje inspiracji na elegancką balustradę ze stali nierdzewnej do domu

Postautor: adambyczek » 31 maja 2016, 10:27

Witam, poszukuje ciekawych pomysłów na zrobienie balustrady na klatce schodowej w domu. Widziałem już wiele w wyszukiwarkach i wyszukałem sporo ciekawych koncepcji. Ale ciągle mam przekonanie, że są lepsze pomysły. Tak, więc prośbę kieruje do was. Może ktoś z was wyszukał ciekawy pomysł na balustradę, który będzie wyróżniał moje schody od pozostałych.

podobne tematy:

adaswolski

Szukam pomysłu na ciekawą balustradę wykonaną ze stali do mieszkania

Postautor: adaswolski » 31 maja 2016, 10:36

Witaj. Nie wiem jaki efekt chcesz osiągnąć. Lecz pamiętaj koła od nowa nie wymyślisz. Jeśli chodzi o klatkę schodową i balustrady to zazwyczaj nie występuje spore pole do manewrowania. Oczywiście, można łączyć różnego rodzaju materiały: stal + drewno, itp. Występują także różnej grubości poręcze, które jesteśmy w stanie w rozmaity sposób modelować. Lecz nie zrobisz schodów, które są inne niż wszystkie. Ja osobiście lubię tego rodzaju połączenia: Obrazek . Bardzo dobrze wygląda stal nierdzewna , która jest połączona ze szkłem. Dodatkowo można wykonać zdobienia tego szkła. Są dwie metody: delikatne wzorki wykonane przy użyciu lasera lub zdjęcia na szkle w naklejek. Te drugie rozwiązanie jest bardziej efektowne, gdyż możemy użyć dowolne zdjęcie. Kiedyś widziałem schody ze zdjęciami osób z wakacji. Fajnie to wyglądało.