Która reklama będzie najskuteczniejsza dla dekarza?

Rozmowy na każdy temat.
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Która reklama będzie najskuteczniejsza dla dekarza?

Postautor: adambyczek » 31 maja 2016, 11:08

Witam, posiadam średniej wielkości firmę dekarską. Od jakiegoś czasu w kraju jest kryzys na rynku budowlanym i co się z tym wiąże jest o wiele mniej zleceń dla takich firm jak nasza. W Polsce coraz mniej buduje się domów. Jeśli już jakaś osoba pyta się o usługę to zazwyczaj szuka najtańszego dekarza w mieście. Konkurencja mocno poobniżała ceny. Na dzień dzisiejszy praca jest na granicy rentowności. Dlatego zacząłem się mocno zastanawiać nad promocją mojej firmy, ale nie wiem jaki rodzaj reklamy się sprawdzi? Proszę o pomoc.

podobne tematy:

alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Jaka reklama będzie najlepsza dla dekarza?

Postautor: alexsys76 » 31 maja 2016, 11:16

Dzień dobry. Prowadzony przez twoją firmę rodzaj świadczonych usług jest dość ciężki w reklamie. Drukowanie broszur mija się z celem. Pozostaje ci internet: pozycjonowanie witryny a, także promocja na takiego rodzaju portalach internetowych: https://biozamrazarki.pl/?p=263 . Pozostałe formy promocji okażą się mało skuteczne. Dobrym sposobem jest zrobienie baneru reklamowego i stawianie go podczas prac na miejscu budowy. Zawsze jakiegoś klienta jesteś w stanie na to złapać. Koszt praktycznie zerowy.

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Jaka reklama będzie odpowiednia dla brygady dekarskiej?

Postautor: tolek1980 » 31 maja 2016, 11:21

Cześć. Kolega nie wspomniał jeszcze o marketingu szeptanym i Adwordsach. Te dwa sposoby reklamy dobrze się sprawdzają. Zwłaszcza marketing szeptany na portalach o zbliżonej tematyce

podobne tematy:


Wróć do „Gadki codzienne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości