Jak można reklamować tego rodzaju działalność w Internecie?

Rozmowy na każdy temat.
adambyczek

Jak można reklamować tego rodzaju działalność w Internecie?

Postautor: adambyczek » 17 cze 2016, 13:05

Dzień dobry, jakiś czas temu zaprojektowałem stronę internetową, która zajmuje się turystyką medyczną w naszym kraju. Pomysł w moim odczuciu bardzo oryginalny i na tego typu usługi wiem, że są chętne osoby. Ale posiadam wielki problem z dotarciem do nowych klientów. Adres strony to: http://tour4cure.com/tannlege-i-polen - strona wygląda okazale, natomiast nie posiadam zapytań ofertowych. Co mogę z tym zrobić, aby więcej ludzi zgłaszało się do mnie? Będę wdzięczny za pomoc.

podobne tematy:

marekwolski

Jak promować tego rodzaju działalność w Internecie?

Postautor: marekwolski » 17 cze 2016, 13:20

Dzień dobry. Najważniejsze pytanie: w jaki sposób są wstanie osoby wejść na twoją stronę? Przecież jej nigdzie nie widać. Więc tu jest problem. Jeżeli nie można jej znaleźć to przecież nikt o niej nie wie. Na początku zastanów się nad jej promocją w Internecie. Jest parę form promocji, którymi powinieneś się zainteresować. Podstawową z nich jest pozycjonowanie witryny WWW w wyszukiwarce internetowej. Poprzez tego typu zabiegi twoja strona WWW znajdzie się na początku wyników na interesujące cię hasła. A to z kolei przekłada się na większą liczbę wyświetleń strony i zapytania ofertowe. Następna forma promocji to marketing szeptany na serwisach internetowych. Dla ciebie najlepsze będą to fora dla Polonii. Trzeba tam zakładać posty i zachęcać do tego rodzaju usług. Jak sam widzisz, bez reklamy nic nie zdziałasz.