Czy warto pozycjonować stronę WWW na frazę dźwigi samochodowe?

Rozmowy na każdy temat.
alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Czy warto pozycjonować stronę WWW na frazę dźwigi samochodowe?

Postautor: alexsys76 » 08 lip 2016, 12:10

Dzień dobry, zwracam się z pytaniem do znawców tematu. Potrzebuje opinii na temat promocji mojej strony WWW. Nigdy nie miałem okazji korzystać z tej formy reklamy swojej firmy, ale w dzisiejszych czasach to już raczej standard. Interesuje mnie słowo kluczowe https://winecompany.pl/2022/07/26/urolog-rzeszow-czym-sie-specjalizuje-takze-jak-wyglada-wizyta-u-tego-eksperta - na nią chciałbym aby moja strona firmowa była wysoko w wynikach wyszukiwania. Nie wiem tylko czy jest ona najlepsza dla mojej strony, która zajmuje się projektowaniem wind na zamówienie. Specjalizujemy się także w montażu dźwigów samochodowych. Wg nas jest to niszowy produkt i będzie łatwo wypromować nasze produkty w wyszukiwarce. A może lepiej zdecydować się na bardziej bardziej konkurencyjne słowa kluczowe jak: windy. Sam już nie mam pojęcia, dlatego kieruje pytanie do znawców tematu.

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Czy warto promować stronę WWW na słowo kluczowe dźwigi samochodowe?

Postautor: marekwolski » 08 lip 2016, 12:16

Witaj. Jeżeli chodzi o pozycjonowanie stron to trzeba na początku wybrać około trzydzieści fraz, z których podczas analizy pozostanie ich kilka najtrafniejszych. Na ich podstawie należy dobrać hasła mniej oblegane. Przykładowo dla słowa kluczowego: windy, należy dobrać: windy osobowe a, także tanie windy. Podobną czynność wykonujemy dla pozostałych fraz głównych. Na dzień dzisiejszy nie ma sensu koncentrować się na jednej lub dwóch frazach. Nawet te najbardziej konkurencyjne nie przekażą tak dużego ruchu jak większa liczba fraz niszowych. Również będzie Ci ciężko znaleźć agencje SEO, która będzie chciała promować twoją stronę jedynie na hasło: dźwigi samochodowe. Jest to dla niej nie opłacalne, a dla ciebie ryzykowne. Tego typu praktyki to prosta droga do otrzymania filtra od wyszukiwarki.

podobne tematy:


Wróć do „Gadki codzienne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość