Strona 1 z 1

Ciekawe meble do fitness klubu

: 20 lip 2016, 11:33
autor: adambyczek
Cześć, zastanawiam się nad otworzeniem własnego interesu. Postanowiłem otworzyć na klub fitness. Zawsze lubiłem ćwiczyć w klubie fitness, tak więc postanowiłem że spróbuje sił w tym biznesie. Nie ma co ukrywać, że jest duża konkurencja w tej branży. Aby przyciągnąć klientów muszę się w jakiś sposób wyróżnić. Tak, więc pomyślałem o tym systemie mebli Möbel im Fitnessstudio do swojej siłowni. I właśnie tu jest miejsce dla was - forumowicze. Uprzejmie proszę o wypowiedzenie się na temat mebli tego producenta. Będę wdzięczny za wasze komentarze. Od tego będzie zależało czy ludzie będą dobrze czuli się w moim klubie fitness.

podobne tematy:

Ciekawe zabudowy meblowe do fitness klubu

: 20 lip 2016, 11:45
autor: tolek1980
Witaj. Osobiście nie jestem zwolennikiem tak mocnych kolorów. Dlatego sugeruję wybrać mniej krzykliwe połączenia barw. Wg mnie ta kompozycja jest warta rozważenia Obrazek - zbalansowane kolory uspokajają. Taka jest moja opinia na ten temat.

podobne tematy:

Ciekawe zabudowy meblowe do fitness klubu

: 20 lip 2016, 11:48
autor: alexsys76
Witaj. Kolega ma nieco racji. Lecz ja osobiście wolę właśnie ostrzejsze barwy. Zwłaszcza w tego rodzaju miejscach jak siłowni. W takich miejscach powinno być wesoło - przecież to miejsce aktywności fizycznej. Osobiście podobają mi się te rozwiązania: Obrazek - imitują wrażenie stadionu piłkarskiego.

podobne tematy: