Czy jestem w stanie samemu wypozycjonować stronę na frazę dźwigi towarowe

Rozmowy na każdy temat.
marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Czy jestem w stanie samemu wypozycjonować stronę na frazę dźwigi towarowe

Postautor: marekwolski » 16 wrz 2016, 12:15

Dzień dobry. Od dłuższego czasu zgłębiam tematy związane z marketingiem w Internecie. Najbardziej ciekawą formą reklamy jest wg mnie pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach. Przeczytałem związanych z tym tematem wiele artykułów, odbyłem nawet już jedno szkolenie związane z SEO i pozycjonowaniem domen w Internecie. Tak, więc mam nadzieję, że mogę samemu podziałać coś w tym temacie. Mam zamiar wypromować swoją witrynę internetową na następujące hasło: windy towarowe i tu mam dwa pytania. Czy warto budować dedykowane zaplecze dla takich wyrażeń kluczowych jak: dźwigi towarowe oraz czy dzienna ilość zdobywanych linków ma wpływ na wzrost pozycji. Mam na myśli czy jeśli pozyskam dzisiaj 200 linków a jutro 30 będzie to negatywnie wpływało na pozycjonowanie strony?

podobne tematy:

adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:59

Czy mogę samodzielnie wypromować stronę na frazę dźwigi towarowe

Postautor: adaswolski » 16 wrz 2016, 12:33

Cześć. Jak mniemam, że troszkę liznołeś zagadnienia związanego z pozycjonowaniem strony WWW w wyszukiwarce. Po pierwsze wybrane przez ciebie hasło: dźwigi towarowe nie zalicza się do najłatwiejszych i zaczynającemu pozycjonerowi będzie dość ciężko ją samodzielnie wypromować. Natomiast do odważnych świat należy i możesz próbować swoich sił. Problemem są oczywiście linki, które musisz pozyskać i ich liczba. Obecnie bez odpowiednich programów ciężko jest robić pozycjonowanie. Odnośniki jesteś w stanie pozyskiwać ręcznie, lecz musisz je podlinkować. W tym miejscu są potrzebne programy. Jak chodzi o budowanie zaplecza to jak najbardziej jest to odpowiedni kierunek działań. Natomiast ilość budowanych odnośników nie powinna być za duża. Powinno się je tworzyć systematycznie. Dzisiaj np: 15 odnośników, jutro 15 linków, pojutrze 5 odsyłaczy. Wtedy wygląda to w miarę naturalnie.

podobne tematy:


Wróć do „Gadki codzienne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość