Gdzie mogę zamówić kute balustrady wykonane ze stali nierdzewnej w Warszawie

Rozmowy na każdy temat.
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Gdzie mogę zamówić kute balustrady wykonane ze stali nierdzewnej w Warszawie

Postautor: adambyczek » 19 wrz 2016, 13:26

Dzień dobry. Chciałbym poprosić osoby, które mają już za sobą budowę domu. Chodzi mi o balustrady zrobione ze stali nierdzewnej na klatkę schodową. Poszukuje ludzi, którzy robią oryginalne realizacje za przystępną cenę. Chciałbym aby zaprojektowali coś oryginalnego - coś z pogranicza kowalstwa artystycznego. Podobają mi się balustrady połączone ze szkłem. Do tego efektu chciałbym dodać jakieś ciekawe ornamenty. Wg mnie idealnie by to się prezentowało w połączeniu z podświetleniem klatki schodowej. Będę zobowiązany za kontakty do fachowców.

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Gdzie mogę kupić kute balustrady wykonane ze stali nierdzewnej w województwie mazowieckim

Postautor: marekwolski » 19 wrz 2016, 13:55

Dzień dobry. Ja na swojej klatce schodowej mam podobne balustrady ze stali nierdzewnej, o których mówisz. Robiła mi je ta ekipa: panele poduszkowe w kółka , która funkcjonuje na terenie województwa mazowieckiego. Więc nie będzie problemu z dojazdem do Radomia. Cenową są bardzo konkurencyjni i nie jestem w stanie powiedzieć o nich złego słowa. Przykład ich realizacji masz tu: Obrazek - jeśli masz ochotę zobaczyć więcej to po prostu odwiedzić ich stronę. Niektóre balustrady ze stali nierdzewnej są na prawdę ciekawe i unikalne, więc za pewne będziesz zadowolony z ich pracy. Nie mogę powiedzieć tylko czy uda się połączyć taką balustradę ze szkłem. Dużo ornamentów może uniemożliwić lub mocno ograniczyć montaż szkła do barierek.

podobne tematy:


Wróć do „Gadki codzienne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość