Gdzie mogę dostać lustra wykonywane na zamówienie w Warszawie?

Rozmowy na każdy temat.
marekwolski

Gdzie mogę dostać lustra wykonywane na zamówienie w Warszawie?

Postautor: marekwolski » 20 wrz 2016, 13:14

Cześć. Szukam ciekawych luster do domu. Myślę nad czymś oryginalnym i w miarę niedrogim. Tradycyjne lustra z marketów raczej nie spełnią swojej funkcji. Jest to związane z kształtem powierzchni lustra oraz jego gabarytami. Na przykład do jednej z łazienek potrzebuję lustra w kształcie trójkąta prostokątnego. Dokładnie wiem co napiszecie, po co umieszczać lustro koło skosów na poddaszu. Nie mam po prostu innego wyboru. Drugie lustro jest mi potrzebne do głównej łazienki w domu. To lustro będzie bardzo duże. Jego powierzchnia to 9m2. Więc jego kupienie w markecie jest niemożliwe. Dlatego potrzebuje znaleźć namiary na dobrych szklarzy z Warszawy, którzy są w stanie wykonać takie zlecenie.

podobne tematy:

adaswolski

W którym miejscu mogę dostać lustra robione na zamówienie w Warszawie?

Postautor: adaswolski » 20 wrz 2016, 13:36

Dzień dobry. Rzeczywiście posiadasz wysokie wymagania odnoście luster do domu. Od razu Ci napiszę, iż tego typu rozwiązania będą dość drogie, więc powinieneś zapomnieć o niskiej cenie. Jeżeli chodzi o dobrych fachowców to ta brygada wykonuje oryginalne lustra na zamówienie w Warszawie . U mnie w domu zrobili oprócz luster, też kabiny prysznicowe. Jestem zadowolonych z ich roboty, dlatego możesz rozważyć ich ofertę. Przykładowe zdjęcie Obrazek - sam widzisz, że są to dość oryginalne i ciekawe rozwiązania. Jeśli potrzebujesz innych ofert do porównania to powinieneś skorzystać z serwisów z ogłoszeniami firm. Na takich stronach można dać nawet swoją ofertę i poczekać na odpowiednich fachowców.