Szukam firmy, która montuje platformy towarowe

Rozmowy na każdy temat.
alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Szukam firmy, która montuje platformy towarowe

Postautor: alinasobol » 28 wrz 2016, 12:34

Dzień dobry. Powiem na początku co mam na myśli, a następnie rozwinę temat. Szukam firmy, która specjalizuje się w montażu platform towarowych dla osób prywatnych. Potrzebuję takiej małej windy do prowadzonego przeze mnie pensjonatu, który ma dwu piętrową restaurację. Udźwig windy nie będzie duży. Widną będą jeździły potrawy w naczyniach. Więc maksymalne obciążenie to ze sto kg. Nie mam za dużo miejsca na jej montaż, dlatego nie mogę skorzystać z gotowych wind. Zastanawiam się, czy ktoś z was miał do czynienia z podobnym problemem i udało mu się założyć taką platformę towarową w swojej firmie.

podobne tematy:

michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:26

Poszukuje przedsiębiorstwa, które sprzedaje dźwigi hydrauliczne

Postautor: michalgos » 28 wrz 2016, 12:54

Cześć. Jakiś czas temu to może miałbyś problem ze znalezieniem producenta takich platform towarowych. Obecnie bez żadnych problemów znajdziesz przedsiębiorstwo, które zajmuje się montażem platform towarowych o niestandardowych gabarytach. Przykładem jest ta firma - https://e-position.pl/2021/09/15/hotel-radom-nie-wylacznie-na-wesele-radom-ale-takze-na-kolejne-imprezy-jak-sylwester, która specjalizuje się w budowaniu platform towarowych dla gastronomii. Dlatego nie musisz się martwić o to, że nie masz dużo miejsca na zamontowanie platformy towarowej w twoim zajeździe. Nowoczesne dźwigi towarowe nie potrzebują dużo przestrzeni. Też można zamontować cały ich mechanizm na zewnątrz budynku lub na dachu.

podobne tematy:


Wróć do „Gadki codzienne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości