Strona 1 z 1

Szukam dobrej firmy do montażu anteny satelitarnej w Warszawie

: 16 maja 2016, 14:33
autor: tolek1980
Witajcie natrafiłem na te forum szukając sprawdzonej firmy , która zrobi montaż anteny satelitarnej w domku jednorodzinnym Szukając w wyszukiwarce znalazłem stronę internetową: http://trans-sat.pl/instalacje-antenowe-warszawa . I mam pytanie, skąd mam wiedzieć czy całość instalacji będzie dobrze przeprowadzona w moim domu. Na stronie umieścili sporo schematów i zdjęć z ich realizacji. Kilka poniżej:
Obrazek
Wszystko prezentuje się dość dobrze. Ale czy ja potrzebuje tak zaawansowanych systemów jak na fotkach? Proszę o fachową pomoc.

podobne tematy:

Poszukiwany dobry Krawiec

: 18 maja 2016, 8:50
autor: adambyczek
Witaj, u mnie ta firma robiła system alarmowy w domu. Nie mogę na nich narzekać. Przygotowali projekt, wycenę i wszystko solidnie zmontowali. Alarm pracuje już trzeci rok i nie ma z nim żadnych kłopotów. Plusem ich jest to, że nie naciągają na zbędne bajery. Więc możesz ich w ciemno brać do zamontowania instalacji telewizyjnej w swoim domu. Będziesz zadowolony z ich pracy.

podobne tematy:

Szukam rzetelnej firmy do zamontowania anteny satelitarnej w Warszawie

: 18 maja 2016, 8:54
autor: michalgos
Witaj, to zależy jaką instalację chcesz posiadać w swoim budynku. Jeśli w przyszłości myślisz o multi roomie oraz internecie to warto rozważyć bardziej zaawansowaną instalację. Z doświadczenia wiem, że potem się to przydaje. Jak chcesz ściąć wydatki to wystarczy talerz anteny satelitarnej, konwerter i rozprowadzenie sygnału do wybranych pomieszczeń. Doradzam aby doprowadzić sygnał do każdego pokoju.

podobne tematy: