Czy szampon z czarnuszki rzeczywiście pomaga?

Rozmowy na każdy temat.
alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Czy szampon z czarnuszki rzeczywiście pomaga?

Postautor: alinasobol » 28 paź 2016, 10:59

Witam. Mam od pewnego czasu pewny kłopot. A więc regularnie wypadają mi włosy. Aplikowałem już dużo rozmaitych specyfików jednak w ogóle nie wspomagały lub ewentualnie wynik był jedynie chwilowy. W ostatnim czasie słuchałem o czymś takim jak szampon z czarnuszki . Ciągle zastanawiam się czy ktoś stosował ten specyfik? Intrygują mnie opinie na temat właściwości i skuteczności takiego szamponu. Czy faktycznie może mi pomóc na wypadające włosy? A może nie ma sensu wydawać pieniędzy albowiem efekt jest mizerny?

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Czy szampon z czarnuszki faktycznie pomaga?

Postautor: tolek1980 » 28 paź 2016, 11:12

Cześć. Też cierpiałem na wypadanie włosów, niemniej jednak u mnie podchodziło to już pod łysienie. Nabyłem szampon z czarnuszki i muszę potwierdzić jego wspaniałe działanie. Włosy przestały wybywać, a cebulki bez owijania w bawełnę się wzmocniły. Myślę, że to naturalnie dzięki kompozycje kwasów tłuszczowych i innych elementów. Moja żona także stosuje ten szampon i odnotowała po pewnym czasie, że włosy są mocniejsze i zwiększyły własną objętość, a też przestały się przetłuszczać. Bez owijania w bawełnę polecam ten produkt.

podobne tematy:


Wróć do „Gadki codzienne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość