Rekonwersja dla żołnierzy - czy ktoś korzystał

Rozmowy na każdy temat.
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Rekonwersja dla żołnierzy - czy ktoś korzystał

Postautor: adambyczek » 09 sty 2017, 15:22

Dzień dobry. Zastanawiam się nad przejściem na wcześniejszą emeryturę, lecz zastanawiam się gdzie znajdę pracę. Jestem żołnierzem zawodowym i ciężko mi będzie znaleźć pracę. No chyba, że jako ochroniarz. Rzecz jasna żartuję sobie. Niedawno wszedłem na artykuł rekonwersja dla żołnierzy i nie mam pojęcia jakie wymagania formalne powinienem spełnić aby skorzystać z środków, które są przeznaczone na rekonwersję dla żołnierzy? Druga sprawa to co taki kurs mi da w praktyce? Pod określeniem rekonwersja dla żołnierzy jesteśmy w stanie zapisać praktycznie co chcemy: od ciecia na stróżówce po certyfikowanego handlowca. Dlatego mach ochotę poznać opinię ludzi, którzy skorzystali z tego typu szkolenia i mogą powiedzieć coś sensownego w temacie.

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Rekonwersja dla żołnierzy - jakie wymagania

Postautor: tolek1980 » 09 sty 2017, 15:36

Część. Nie mam pojęcia co właściwie wiesz o rekonwersji dla żołnierzy? Jest to złożone pojęcie i wszystko jest zależne od tego jak podejdziesz do sprawy. Na rynku znajdziesz wiele firm, które oferują szkolenia dla odchodzących pracowników służb mundurowych. Rekonwersja dla żołnierzy to nic innego jako nabycie nowych kwalifikacji zawodowych, które umożliwią ci znalezienie pracy po przejściu do cywila. Kwotę jaką otrzymasz na tego typu szkolenie precyzuje ustawa. Dlatego powinno się ją przeczytać. Jeżeli pytasz o samą rekonwersję dla żołnierzy to warto z niej skorzystać. Natomiast najpierw musisz się zastanowić jaką pracę chciałbyś podjąć po przejściu do cywila. Dopiero wtedy szukasz odpowiednie szkolenie, które umożliwi ci przebranżowienie się.

podobne tematy:


Wróć do „Gadki codzienne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość