Strony internetowe RWD przeglad

Rozmowy na każdy temat.
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Strony internetowe RWD przeglad

Postautor: adambyczek » 03 gru 2017, 16:25

Czy teraz posiadanie responsywnej strony internetowej to już wymóg? Czy funkcje wyszukiwarek premiują tego typu strony internetowe w rezultatach wyszukań? A może jest pomysł agenci interaktywnych, które zajmują się tworzeniem stron internetowych?

Odpowiedź na tak postawione pytania uzyskacie w poniższym tekście. Na początku zacznijmy od samego terminu responywnej strony internetowej. Najprościej pisząc, tego rodzaju strony internetowe, dobrze prezentują się na każdego rodzaju urządzeniu. Niezależnie czy są to laptopy czy urządzenia typu tablet. Tego rodzaju strony internetowe dobrze prezentują się na każdym z tych urządzeń, a ponadto ich wygląd jest odpowiednio skalowany. Elementy graficzne są odpowiednio skalowane do przekątnej ekranu. Responsywne strony internetowe mogą trochę inaczej wyglądać na laptopach, a trochę inaczej na tablecie. Zazwyczaj na samrtfonach i tabletach responsywne strony internetowe posiadają mniej elementów graficznych. Kolejnym ważnym aspektem, który skłania do posiadania takiego rodzaju strony internetowej to fakt, że coraz więcej użytkowników ogląda strony internetowe na tabletach. Brak odpowiednio przystosowanej strony powoduje utratę potencjalnych zleceń. A, więc występuje również aspekt ekonomiczny. Firmy, które posiadają responwyne strony internetowe mają przewagę nad pozostałymi firmami na rynku.

Inny powód to pozycja strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Responsywne strony internetowe są premiowane przez roboty wyszukiwarek. Zwłaszcza dla rezultatów mobilnych, responswyne strony internetowe posiadają znaczną przewagę nad stronami, które nie mają tej funkcji. Wystarczy wyszukać strony internetowe Warszawa i sami możemy się przekonać, które strony internetowe mają przewagę w wynikach wyszukiwarki. Czy należą do nich strony internetowe responsywne, a może prawda jest całkiem inna? Właśnie tego typu słowa kluczowe strony internetowe Radom pokazują jak duże są różnice w mocno konkurencyjnych branżach. Agencje interaktywne, które projektują strony internetowe doskonale zdają sobie z tego sprawę, jak kluczowe jest pozyskanie kontrahentów przez Internet. Rzecz jasna możemy uznać to za mało istotny argument. Lecz w dłuższej perspektywie czasu firmy, które posiadają przestarzałe strony internetowe przekonają się o tym boleśnie. Niedostatek nowych zleceń może być w przyszłości dość dużym kłopotem dla każdej firmy, która chce się prawidłowo rozwijać.

A, więc doradzam każdemu zmodernizowanie posiadanej strony internetowej do wersji responwynej. Wydatek na tego rodzaju modernizacje nie jest, aż tak duży. A potencjalne zyski już tak.

Wróć do „Gadki codzienne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość