W jaki sposób pielęgniarka jest w stanie dorobić po godzinach?

Rozmowy na każdy temat.
alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

W jaki sposób pielęgniarka jest w stanie dorobić po godzinach?

Postautor: alinasobol » 21 cze 2016, 12:25

Cześć. Jestem młodą pielęgniarką. Pracuję w swoim fachu już od dobrych kilku lat. Codziennie pomagam ludziom w państwowym szpitalu. Jeszcze do niedawna było znacznie więcej dyżurów i był w stanie nieźle dorobić. Obecnie wszyscy potrzebują kasy, a co za tym idzie chętnie biorą dyżury. Dlatego na osobę przypada ich parę w miesiącu. Ta sytuacja zmusza mnie do szukania ekstra zajęcia. Jestem w stanie dojeżdżać do pacjentów do ich domów, itp. Lecz nie wiem jak mogę ich pozyskać?

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

W jaki sposób pielęgniarka może dorobić po pracy?

Postautor: marekwolski » 21 cze 2016, 12:31

Witaj. Rzeczywiście jest dość ciężko promować tego typu usługi. Pomyśl najpierw o gazecie z ogłoszeniami. Tam ludzie starszej daty często szukają ofert. Popularny był tygodnik Anonse. Tam były różnego typu ogłoszenia. Do dzisiaj można go kupić w kioskach ruchu. Natomiast lepszy sposób to umieszczanie ogłoszeń do tego typu serwisów internetowych: http://polecamspeca.pl/pielegniarka-i-polozna - to tam obecnie najwięcej osób szuka usług. Rzecz jasna im więcej tego typu ogłoszeń umieścisz na rozmaitego typu portalach internetowych tym lepiej. Możesz też stworzyć własną stronę internetową i ją promować w Internecie. Lecz to już duży koszt, który może się nie zwrócić szybko.

podobne tematy:


Wróć do „Gadki codzienne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości