Strona 1 z 1

Poszukuje fachowej firmy do zrobienia balustrad i ogrodzeń w budynku jednorodzinnym w województwie mazowieckim?

: 29 wrz 2016, 11:35
autor: alexsys76
Witam wszystkich na forum. Potrzebuje rzetelnej brygady ślusarzy, która wykona dla mnie balustrady ze stali nierdzewnej oraz ogrodzenie domu. Interesuje mnie coś oryginalnego, co nie będzie powielonym szablonem. Ogrodzenie chcę żeby zostało wykonane w dawnym stylu - to chyba podchodzi pod kowalstwo artystyczne. Natomiast balustrady chciałbym, żeby zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Zastanawiałem się nad połączeniem szkła z drewnem. Nie mam pojęcia tylko czy nie będzie to za ciężka koncepcja. Dodatkowo mam wątpliwość czy właściwie wpasuje się to w nowoczesny wystrój domu. Dlatego potrzebuje fachową ekipę ślusarzy z okolic Warszawy. Czy ktoś z was jest w stanie polecić kogoś godnego uwagi?

podobne tematy:

Potrzebuje rzetelnej ekipy fachowców do zrobienia balustrad i ogrodzeń w budynku jednorodzinnym w województwie mazowieck

: 29 wrz 2016, 11:45
autor: marekwolski
Witaj. Jeśli dobrze Cię zrozumiałem to poszukujesz ekipy ślusarzy, która jest w stanie wykonać dla ciebie unikalne balustrady oraz ogrodzenie twojej posesji. Potrzebujesz ślusarzy ze zmysłem artystycznym? Jeśli tak to możesz sprawdzić ofertę ekipy: MetFach , która specjalizuje się w projektowaniu balustrad nierdzewnych oraz ogrodzeń artystycznych. Dalej dodaję ich przykładową pracę: Obrazek . Zerknij czy myślisz o czymś w ten deseń. Jeżeli tak to mogę Ci ich rekomendować z czystym sercem. U mnie w domu wykonywali balustrady ze stali nierdzewnej i jestem bardzo zadowolony z ich usług. Brygada zamontowała wszystko jednego dnia i zostawiła dom tak jak przed ich wizytą. Wszystko posprzątali po sobie, co jest rzadkim widokiem u budowlańców.

podobne tematy: