Czy kominiarz powinien się reklamować w Internecie?

Rozmowy na każdy temat.
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Czy kominiarz powinien się reklamować w Internecie?

Postautor: adambyczek » 09 cze 2016, 13:02

Cześć - jestem kominiarzem starej daty. W swoim fachu działam już ponad 25 lat czasu. Dzisiaj przybywa nowych zakładów kominiarskich z młodymi kominiarzami, którzy posiadają większe pojęcie o nowoczesnych technologiach. Ja za bardzo się w tym wszystkim nie orientuje. Dlatego chciałbym się dowiedzieć, czy zakład kominiarski jest w stanie promować się w wyszukiwarce internetowej. Czy taki sposób reklamy będzie skuteczny i da zaplanowane korzyści. Działam w nie dużym powiecie i jest wiele osób mojego pokroju, którzy z komputerem mają nie wiele wspólnego. Proszę was o poradę.

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Czy kominiarz jest w stanie się reklamować na portalach internetowych?

Postautor: tolek1980 » 09 cze 2016, 13:09

Cześć. Rzeczywiście jesteś fachowcem starej daty. Czemu kominiarz nie mógłby się reklamować w wyszukiwarkach internetowych. Przecież ustawa wam tego nie zabrania. Wiele osób z twej branży wybrało ten rodzaj promocji: http://polecamspeca.pl/kominiarz/lublin i na pewno tego nie żałują. Teraz większość osób szuka firm w Internecie. Nie ma twojej firmy to nikt o tobie nie wie. Tak, więc już teraz powinieneś pomyśleć o zleceniu budowy strony WWW i rozpoczęciu jej reklamy w Internecie. Dopóki jej nie posiadasz to możesz dać reklamę do tego typu stron WWW jak w odnośniku, który napisałem powyżej. Zawsze to już jakiś początek. Tego typu forma reklamy jest zazwyczaj bezpłatna.

podobne tematy:


Wróć do „Gadki codzienne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość